Shqip
Kam pranuar fletë-njoftimin
 
Më shumë
Ēfarė bėhet pasi kėrkesa tė jetė vendosur
 
Më shumë
Gjej më shumë për KPA-në
 
Më shumë
KPA Webmap
Download your Decision
Public Access
Kërko
Kërko kpaonline:
Kėrkesat e AKP-sė Pronat nėn administrim

Kėrkoni sipas nr. tė parcelės:
Zgjedhni komunėn:
Shkruani nr. e parcelės:

Ju lutemi vėni re: Kur e pėrdorni kėtė aplikacion pėr tė kėrkuar njė pronė, duhet tė pėrdoret emri origjinal i komunės kadastrale. Tė dhėnat e AKP-sė bazohen nė informatat e dhėna nė kohėn kur ėshtė paraqitur kėrkesa prandaj nuk pasqyrojnė ndryshimet e bėra nga themelimi i komunave tė reja nė Kosovė.

Statistika
Kërkesa të paraqitura: 42749
 Kërkesa të vendosura: 42114
 Kërkesa të publikuara:
42749
Punësime
 
Asnjė pozitė vendore e hapur
  Asnjė pozitė ndėrkombėtare e hapur
  Njoftim mbi anulimin e konkursit pėr pozitėn Udhėheqės i Divizionit pėr Buxhet dhe Financa
Publikuar: 26-01-2017

Agjencia Kosovare e Pronės, tani Agjenica Kosovare pėr Krahasim dhe Verifikim tė Pronės lidhur me konkursin e brendshėm “Udhėheqės i Divizionit pėr Buxhet dhe Financa” tė publikuar mė datėn 25.11.2016 i hapur gjerė mė datėn 02.12.2016, dhe pas pėrfundimit tė gjitha procedurave tė rekrutimit pėr pozitėn e lartpėrmendur, me rekomandim nga Kėshilli i Pavarur Mbikėqyrės pėr Shėrbimin Civil tė Kosovės, bėnė kėtė:
 

N J O F T I M
 

Mbi anulimin e konkursit pėr pozitėn
  I. Udhėheqės i Divizionit pėr Buxhet dhe Financa - 1 (njė vend pune) me Numėr tė Referencės: AKP 002/2016.
 

Anulimi i kėtij Konkursi bėhet duke u bazuar nė vendimin e Kėshillit tė Pavarur Mbikėqyrės pėr Shėrbimin Civil tė Kosovės, me nr. Tė protokolli 5685/2016 tė datės 29.12.2016 dhe miratimit nga ud ZV. Drejtori Ekzekutiv i AKP-sė/AKKVP-sė.
 

Ju falėnderojmė pėr mirėkuptim.

2017 01 25 Njoftim mbi anulimin - Udheheqes i Divizionit per Buxhet dhe Financa-shq.pdf

2017 01 25 Njoftim mbi anulimin - Udheheqes i Divizionit per Buxhet dhe Financa-ser.pdf

2017 01 25 Njoftim mbi anulimin - Udheheqes i Divizionit per Buxhet dhe Financa-eng.pdf

> POROSI NGA AGJENCIA KOSOVARE PĖR KRAHASIM DHE VERIFIKIM TĖ PRONĖS
12-01-2017
> HYN NĖ FUQI LIGJI PĖR AGJENCINĖ KOSOVARE PĖR KRAHASIM DHE VERIFIKIM TĖ PRONAVE
25-11-2016
arhiva e lajmeve
Parashikimi i dëbimeve
Data sot
22-02-2017
KPA-ja planifikon dėbimet e saja ne bashkepunim me agjencitė pėr zbatimin e ligjit dhe bėnė parashikimet javore. Duke klikuar ne datėn e poshtėcekur ,ju keni mundėsi pėr te hyre ne te dhėnat e komunės pėr dėbimin e planifikuar pėr atė jave.
24/02/2017 23/02/2017 23/02/2017 22/02/2017 22/02/2017
21/02/2017 21/02/2017 20/02/2017 20/02/2017 16/02/2017
16/02/2017 15/02/2017 15/02/2017 14/02/2017 14/02/2017
13/02/2017 13/02/2017 10/02/2017 10/02/2017 09/02/2017
E fillimit >>|
”Linjat e Hapura” tė AKP-sė
Mund tė na kontaktoni nga e Hėna gjer tė Premten (08:00-16:30) duke formuar numrin +381 38 249 936
Pėrkrahur nga
 
2008 © AKP Tė gjitha drejtat e rezervuara. Ueb disenj nga AKP
RSS