Shqip

Si institucion i parė nė Kosovė, KPA-ja e ka pajisur ueb-faqen e vet me RSS feed.
RSS feed ua mundėson vizitorėve tė kpaonline.org abonimin falas pėr pėrditėsim automatik tė lajmeve nga AKP-ja.

Me abonimin nė RSS feed, do tė informoheni lidhur me lajmet mė tė reja tė publikuara nė kpaonline.org, pa pasur nevojė tė hapni uebfaqen.

Linket pėr RSS feed:
Anglisht:
http://www.kpaonline.org/rss.xml
Shqip: http://www.kpaonline.org/sq/rss.xml
Serbisht: http://www.kpaonline.org/sr/rss.xml

Nėse dėshironi tė dini mė shumė lidhur me RSS-nė dhe si tė pėrfitoni nga kjo teknologji, ky artikull (nė anglisht) mund t’ju ndihmojė.