Shqip

E hėnė, 1 Mars 2010

 

  

 

AKP-ja ka zhvendosur zyret e saj qėndrore nė lokacion tė ri

 

 

Prej 1 Marsit 2010, AKP-ja ka zhvendosur zyrėn e saj qėndrore nė Prishtinė nė lokacion tė ri i cili gjendet nė qytezėn Pejton nė rrugėn Perandori Justinian nr. 5. Orari i punės mbetet i njėjtė prej 08:30 deri nė 17:30, si dhe numri i telefonit dhe adresa elektronike mbetet e pandryshuar.

 

Ju lutem gjejeni mė poshtė adresėn e plotė dhe detajet kontaktuese:

 

Agjencia Kosovare e Pronės (AKP)- Zyra Qėndrore
Perandori Justinian nr. 5
Qyteza Pejton
10 000 Prishtinė
Tel: + 381 (0) 38 249 918
Email: mailbox@kpaonline.org

 

 

Pėr me shumė informata ju lutem kontaktoni :

Znj. Valbona Dhomi
Udhėheqėse e njėsisė pėr informim
valbona.dhomi@kpaonline.org
Tel: +381 (0)38 249 918 ext. 247