Shqip
Zyret e UNHCR-it pėr Ēėshtje Pronėsore nė Serbi mbyllen pėrkohėsisht

Ju njoftojmė se prej datės 1-30 prill Zyret e UNCHR-sė pėr Ēėshtje Pronėsore nė Serbi (Beograd dhe Kragujevc) do tė mbyllen pėrkohėsisht pėr shkak tė mungesės sė fondeve. Tė gjitha palėt e interesuara mund tė kontaktojnė Zyrėn Qėndrore tė KPA-sė nė Prishtinė, ose Zyret Regjionale osė nė emailin: mailbox@kpaonline.org