Shqip

Agjencia Kosovare e Pronės, tani Agjenica Kosovare pėr Krahasim dhe Verifikim tė Pronės lidhur me konkursin e brendshėm “Udhėheqės i Divizionit pėr Buxhet dhe Financa” tė publikuar mė datėn 25.11.2016 i hapur gjerė mė datėn 02.12.2016, dhe pas pėrfundimit tė gjitha procedurave tė rekrutimit pėr pozitėn e lartpėrmendur, me rekomandim nga Kėshilli i Pavarur Mbikėqyrės pėr Shėrbimin Civil tė Kosovės, bėnė kėtė:
 

N J O F T I M
 

Mbi anulimin e konkursit pėr pozitėn
  I. Udhėheqės i Divizionit pėr Buxhet dhe Financa - 1 (njė vend pune) me Numėr tė Referencės: AKP 002/2016.
 

Anulimi i kėtij Konkursi bėhet duke u bazuar nė vendimin e Kėshillit tė Pavarur Mbikėqyrės pėr Shėrbimin Civil tė Kosovės, me nr. Tė protokolli 5685/2016 tė datės 29.12.2016 dhe miratimit nga ud ZV. Drejtori Ekzekutiv i AKP-sė/AKKVP-sė.
 

Ju falėnderojmė pėr mirėkuptim.

2017 01 25 Njoftim mbi anulimin - Udheheqes i Divizionit per Buxhet dhe Financa-shq.pdf

2017 01 25 Njoftim mbi anulimin - Udheheqes i Divizionit per Buxhet dhe Financa-ser.pdf

2017 01 25 Njoftim mbi anulimin - Udheheqes i Divizionit per Buxhet dhe Financa-eng.pdf