Shqip
 KĖRKESAT E PARAQITURA NĖ BAZĖ TĖ KOMUNAVE

Ju lutem klikoni ne komunėn pėrkatėse qe tė shohėsh statistikat dhe listėn e kėrkesave tė pranuara nė atė komunė.

 

”Linjat e Hapura” tė AKP-sė
Mund tė na kontaktoni nga e Hėna gjer tė Premten (08:00-16:30) duke formuar numrin +381 38 249 936
Pėrkrahur nga
 
2008 © AKP Tė gjitha drejtat e rezervuara. Ueb disenj nga AKP